Witaj w Encante
Świecie Różowego Delfina

„Ludzie znad rzeki mówią o Encante, zaczarowanym mieście pod wodą, rządzonym przez istoty, które nazywają Encantados. Ci, którzy je odwiedzają, nigdy nie chcą stamtąd wyjeżdżać, bo tam wszystko jest piękniejsze.
Mówią, że boto może zmienić się w człowieka, że pojawia się na festynach, aby uwodzić mężczyzn i kobiety. Mówi się, że trzeba uważać, bo zabierze nas na zawsze do Encante, zaczarowanego miasta pod wodą.
Każda osoba, która spotyka Encantado, zostaje dotknięta jego urokiem. Każdy z nich wychodzi z tego spotkania, mówiąc inną prawdę, o której mówią sny i duchy oraz gorący, szeptany oddech renifera na rzece. Tutaj, gdzie niezgłębione tragedie zderzają się z niezaspokojonymi pragnieniami, spełniają się najbardziej niedorzeczne z niemożliwości.”
🐬 Sy Montgomery 🐬 

Projekt został zrealizowany dzięki dotacji Ministerstwa Kultury i Nauki Nadrenii Północnej-Westfalii.

Materiały są dostępne nieodpłatnie. Dalsze prace nad projektem można wesprzeć finansowo, przekazując dowolną kwotę za pośrednictwem systemu PayPal, skanując kod QR znajdujący się pod filmem na stronie internetowej lub dokonując przelewu na adres e-mail mateusz.czyczerski@gmail.com.