„FEEL me / POCZUJ”. Podczas tej tanecznej opowieści o przyszłości, profesjonalni tancerze oraz wrocławscy seniorzy skupili się na ludzkim ciele jako nieodłącznej części otaczającej nas przyrody.

“TOUCH me / DOTKNIJ”, łączy profesjonalnych tancerzy oraz osoby o ograniczonej sprawności ruchowej. Grupa prezentowała wizję miasta, w którym nie ma żadnych barier komunikacyjnych. Podróżujesz, jak chcesz i tam, dokąd chcesz – nie ograniczają cię ani odległości, ani środki transportu. Podczas pokazu „TOUCH me / DOTKNIJ” tancerze poruszali się na wózkach inwalidzkich oraz na hulajnogach.

“SEE me / ZOBACZ”, łączy profesjonalnych tancerzy oraz niewidomych i słabowidzących, opierała się na wsłuchaniu się w siebie i w tanecznych partnerów. Wszyscy performerzy mieli zasłonięte oczy – zespół taneczny nawigował głównie dzięki słuchowi i dotykowi. Przed widzem postawione zostało pytanie: co dzieje się pod powierzchnią tego, co widoczne na pierwszy rzut oka? Jak głębokie i trwałe relacje zbudować można, odrzucając fasadę uproszczeń?